«Укравтодор» хоче за три роки відновити 7 тисяч кілометрів доріг державного значення

В відповідальності “Укравтодору” перебуває 24 тисячі кілометрів доріг державного значення із загальної протяжності українських доріг в 169,6 тисячі кілометрів.

Для ремонту 7 тисяч кілометрів доріг потрібні сотні мільярдів гривень.

Державне агентство автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) планує протягом трьох років відновити 7 тисяч кілометрів доріг державного значення, які перебувають в аварійному стані.

Про це заявив глава “Укравтодору” Олександр Кубрак в коментарі журналістам. “Щоб привести в порядок 7 тисяч кілометрів аварійних доріг і 8 тисяч кілометрів доріг, які знаходяться не в нормативному стані, то на це потрібно сотні мільярдів гривень. Десь 200-300 мільярдів гривень. Аварійні 7 тисяч кілометрів ми б хотіли привести в порядок за найближчі три роки “, – сказав він.

При цьому Кубрак додав, що всього в відповідальності “Укравтодору” перебуває 24 тисячі км доріг державного значення із загальної протяжності українських доріг в 169,6 тисячі кілометрів.

Також Кубрак зазначив, що в наступному році не вийде повністю відмовитися від ямкових ремонтів.

Як повідомляв УНІАН, за даними експертів, близько 39% українських доріг державного значення не відповідають вимогам за міцністю, а 51% – за рівності.