В Україні запущено INCOTERMS® 2020

10 вересня 2019 року Міжнародна Торгова Палата (ІСС) презентувала Incoterms® 2020 – оновлену версію відомих правил, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах.

Перше видання Incoterms® було опубліковано ІСС в 1936 році та встановило загальновизнані визначення і правила, пов’язані з поставкою товарів торговим партнерам у всьому світі. З того часу ІСС періодично переглядає правила Incoterms®, щоб відобразити зміни в системі міжнародної торгівлі. Запуск редакції 2020 року приурочено святкуванню 100 – річчя ICC.

Доступні та прості у використанні правила Incoterms® 2020 включають в себе більш детальні, у порівнянні з попередньою версією, пояснення та примітки з покращеною графікою, яка ілюструє відповідальність імпортерів та експортерів для кожного терміну правил Incoterms®. Вступ до правил Incoterms® 2020 також включає більш детальне пояснення того, як обрати найбільш вдале правило Incoterms® для конкретної поставки.

Генеральний секретар ІСС Джон Дентон прокоментував офіційний запуск Incoterms® 2020: «Правила Incoterms® 2020 допоможуть імпортерам та експортерам в усьому світі краще розуміти свої права та обов’язки, уникати зайвих витрат. Нова редакція правил допоможе зміцнити довіру до нашої світової торгової системи».

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) має виключне ексклюзивне право щодо використання торгової марки Incoterms®, офіційне розповсюдження нової редакції правил Incoterms® 2020 в Україні, а також на проведення офіційних навчальних семінарів під егідою палати.

Офіційний запуск правил в Incoterms® 2020 Україні заплановано на 24 вересня 2019 року. Цього ж дня українському бізнесу буде офіційно презентовано двомовну україно-англійську версію правил Incoterms®2020.

25 вересня 2019 року стартує запуск офіційного національного веб-сайту Incoterms® 2020, на якому можна буде ознайомитися з останніми нововведеннями, придбати друковане видання правил Incoterms® 2020 та отримати іншу додаткову інформацію щодо нової редакції правил.

Разом з тим, з метою своєчасного інформування про нововведення та навчання всіх учасників ринку ICC Ukraine восени організовує одноденні семінари-практикуми щодо впровадження нових правил Incoterms®2020 в Україні. В рамках семінару надаватимуться роз’яснення щодо усіх змін, а також їх правильного застосування на практиці.

Цільова аудиторія семінарів: власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту, консультанти ЗЕД, трейдери, представники підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, співробітники та учасники торгово-промислових палат тощо.

Контактна особа:

Ольга Кравченко – радник Президента ICC Ukraine з питань транспорту та логістики

тел/факс +38 (044) 537-07-69

моб. +38 (050) 316-42-62