ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА

Ми пропонуємо широкий спектр послуг  у сфері складської і транспортної логістики

зберігання та складські послуги

Складська логістика – це висока якість і ефективне управління складськими процесами, завдяки професійному підходу в кожній операції.

Ми враховуємо індивідуальні потреби наших клієнтів, для цього компанія ЕАЛК використовує сучасні IT-технології (WMS і TMS системи).

Холодна логістика

Займаєтесь реалізацією замороженої та охолодженої продукції?

Тоді Ви знаєте, що головним показником конкурентоспроможності Вашої компанії є висока якість продукції, що випускається.

Це необхідна умова для існування і розвитку компанії в рамках жорсткої конкуренції.
Компанія «ЄАЛК» надає професійні послуги ланцюга холодних поставок.

фулфілмент

Фулфілмент для інтернет-магазинів – це повний комплекс логістичних операцій з моменту оформлення замовлення покупцем і до моменту отримання ним покупки.

Компанія працює як в форматі B2B (Бізнес для бізнесу) так і B2C (Бізнес для споживача).

Крос-докінг

Крос-докінг – процес відвантаження товарів через склад, виключаючи розміщення на довгострокове зберігання. Таким чином, за рахунок даної послуги значно скорочується кількість маніпуляцій з товаром і час знаходження його на складі.

митно-брокерські послуги

Якщо Ви цінуєте свій час і гроші, тоді Вам варто звернутися в нашу компанію. Ми надаємо нашим клієнтам брокерські послуги на всіх ключових етапах вантажоперевезень.

морські контейнерні перевезення

Компанія ЕАЛК повністю простежить за всім процесом контейнерного перевезення, а також зможе гарантувати збереження відправлення і дійсно працюючої страховки.

вантажоперевезення

 Більшість наших клієнтів вибирають автомобільний транспорт для доставки своїх вантажів і по Україні, і в будь-яких міжнародних напрямках. Так було і так буде завжди!

залізничні перевезення

Євро-Азіатська Логістична Компанія організовує доставку контейнерних, навалювальних, генеральних і негабаритних вантажів залізничним транспортом по будь-яких напрямах.

авіаперевезення

Компанія  ЕАЛК організовує доставку контейнерних, навалювальних, генеральних і негабаритних вантажів авіатранспортом по будь-яких напрямах.

логістичний аудит

Компанія ЕАЛК забезпечить незалежну об’єктивну оцінку всіх складових ланцюжка поставок на підприємстві.

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ
І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ