Про нас

Євро-Азіатська Логістична Компанія

Компанія «ЄАЛК» була заснована Радченко Андрієм Миколайовичем для реалізації багаторічного досвіду в логістиці.

В даний момент ми виступаємо як 3PL-оператор, який інтегрує свої процеси в формат 4PL логістики, щоб надавати більш високий рівень логістичних послуг.

Пропонуємо широкий спектр послуг, як то – транспортна логістика і складська логістика, митні послуги, операції крос-докінг, фулфілмінг, планування і проектування всіх ланок поставки.

Наш склад використовує систему управління WMS Logistic Vision Suite, за допомогою якої забезпечується зростання продуктивності, оптимізація складських операцій, зростає обсяг опрацьованих замовлень, скорочуються товарні залишки, нівелюється людський фактор, підвищуються показники KPI, і знижується відсоток помилок, реалізується можливість надання інформації в режимі реального часу. Зазначена система має інтегровану систему управління транспортом TMS (Transportation Management System), завдяки чому ми можемо ефективніше координувати роботу складу та транспорту, що дає додатковий ефект завдяки скороченню простоїв транспорту та оптимізації маршрутів.

Серед наших найближчих цілей – поширення своєї діяльності не тільки в Україні, а й за її межами, залучення нових обсягів вантажообігу, але головне, це не екстенсивне зростання, а технологічні інновації, які здатні дати зростання ефективності.

Почавши проект в Києві, зараз ми поширюємо його по всій Україні. Концепція мережі включає можливість електронних замовлень, яка об’єднає цей напрямок з галуззю електронної комерції. В обох випадках треба мати складську технологію обробки замовлень і подальшої їх доставки до споживача в магазин або додому.

Відтворити відео