Митно-брокерські послуги

Будь-які перевезення пов’язані з оформленням великої кількості різних документів і дозволів. В умовах жорсткого дефіциту часу, оперативність рішень «паперових» запитань стає одним з ключових моментів при трансфері міжнародного рівня. Якщо Ви цінуєте свій час і гроші, тоді Вам варто звернутися в нашу компанію. Ми надаємо нашим клієнтам брокерські послуги на всіх ключових етапах вантажоперевезень. Багатий досвід в даному напрямку діяльності надає нам можливість захистити своїх клієнтів від будь-яких складнощів, які можуть виникнути на митниці.

Ви обов’язково отримаєте якісну консультацію від досвідчених і кваліфікованих фахівців. Наша компанія багато років займається міжнародними вантажними перевезеннями та процес оформлення всіх документів доведений до автоматизму. Ми врахуємо будь-яку дрібницю і заощадимо Ваш час і гроші.

Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо весь комплекс необхідних послуг:

  • Акредитація, переакредитація фірм на митниці;
  • Консультація щодо інвойсів, пакувальних документів необхідних для митного оформлення;
  • Консультації з оформлення експортно-імпортних контрактів;
  • Надання консультацій з питань зовнішньоекономічної діяльності;
  • Виготовлення попередньої вантажної митної декларації типу ПП / ПД;
  • Допомога в отриманні всіх видів дозвільних документів на всі види товарів до прибуття вантажів;
  • Сертифікації продукції і товарів.

Імпорт та експорт товарів з нашою компанією дозволить нашим клієнтам бути впевненими в надійності організації вантажоперевезень в міжнародному сполученні. Звернувшись до нас, Ви придбаєте надійного ділового партнера готового до довгострокового співробітництва.

Послуга «Імпортер контрактотримач» під ключ (технічний імпорт)

Для ведення ЗЕД Вам не обов’язково проходити митну акредитацію, мати валютний рахунок. Діючи за вашим дорученням від свого імені, ми самі зв’яжемося з вашим контрагентом, зробимо платежі, доставимо вантаж на митницю, розмитнимо. Оплата в гривні при отриманні товару.

заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом