Складська логістика

Складська логістика – це висока якість і ефективне управління складськими процесами, завдяки професійному підходу в кожній операції.

Наша компанія пропонує оренду складу на вигідних умовах для зберігання різного типу вантажу на оптимальні для вас терміни.

Сучасні складські послуги дозволяють налагодити бізнес-процеси партнерів з різних сфер і позбавити себе від необхідності будувати і експлуатувати такого роду приміщення самостійно.

Вигідна оренда складських приміщень в Києві, Львові, Європі – оптимальне рішення для компаній, що займаються експортом та імпортом товарів. Додатково пропонуємо відповідальне зберігання, де всі процеси відточені і автоматизовані.

Надійна складська логістика заснована не тільки на зберіганні в оптимальних умовах різного типу габаритного і негабаритного вантажу, а й забезпеченні навантаження і вивантаження, сортування та маркування товарів, комплектації і відстеження вантажів по дозволенним термінах зберігання. Наші логістичні склади в Києві, Львові, Європі оснащені системами контролю, аудиту і охоронним комплексом для безпеки зберігання вантажів. Клієнти за запитом отримують звіти за допомогою програми управління складами.

Вибираючи складські приміщення ЕАЛК в Києві, Львові, Європі для короткої і тривалої оренди, гарантовано отримуєте відповідні місця для товару на палетах різного виду і вантажно-розвантажувальні роботи в цілодобовому режимі.

Ми враховуємо індивідуальні потреби наших клієнтів, для цього компанія ЕАЛК використовує сучасні IT-технології (WMS і TMS системи).

В період военного стану ми пропонуємо знижку на послуги  до 50%.
Готові також запропонувати гарні умови для клієнтів з об’ємом від 1000 паллет.  Звертайтесь!


ЛОГІСТИЧНІ СКЛАДИ КОМПАНІЇ ЄАЛК:

Складські послуги:

  • комплекс розвантажувально-навантажувальних робіт і обробка вантажів;
  • тимчасове, постійне, відповідальне зберігання;
  • облік, сортування, комплектація, упаковка, маркування;
  • інвентаризація на складі;
  • підготовка до перевезення, інвентаризація, крос-докінг;
  • утилізація;
  • підготовка необхідної документації, звітності;
  • послуги сo-packing.

Вартість складських послуг:

Для отримання докладної інформації про всі послуги, що надаються зателефонуйте за контактними номерами телефонів розміщених на сайті або надішліть Онлайн-заявку, натиснувши на кнопку “Залишити заявку” нижче.

Додаткові складські послуги:

Замовити складські послуги:

e-mail: office@ealc.com.ua

тел. 093-311-52-02
        050-326-71-38

заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом