Морські контейнерні перевезення

Морські перевезення вантажів специфічні, оскільки апріорі є міжнародними. Як і будь-який вид транспортування через кордон вони вимагають відповідного пакета документів. Всі морські перевезення в Україні проходять за наступним сценарієм.

Стандартний або збірний вантаж пакується в контейнери. Їх опечатують і складаються необхідні транспортні та митні документи. Після, за допомогою ЖД-вагонів або контейнеровозів, відправлення доставляють в порт. Там контейнери перевіряють і завантажують на судно, наступне за певним маршрутом. По прибуттю в порт одержувача все відбувається в зворотній послідовності. Точно так же проходить транспортування негабариту.

З огляду на багатоетапність доставки, дуже важливо контролювати рух вантажу на всіх відрізках шляху і під час вантажно-розвантажувальних робіт. Тому, краще скористатися послугами транспортної компанії з позитивною репутацією, яка не тільки повністю простежить за всім процесом контейнерного перевезення, але також зможе гарантувати збереження відправлення і дійсно робочу страховку.

Контейнери розміром 20 і 40 футів – найбільш масовий сегмент в перевезеннях. Сьогодні 20-футові контейнери складають приблизно 75% використовуваного світового парку. А 40-футові – близько 20%.

Ці контейнери вважаються універсальними, хоча в залежності від габаритних характеристик різниця між ними суттєва:

  •  20-футові контейнери частіше направляються під великовагові вантажі,
  •  40- і 45-футові застосовуються для перевезення менш важких, але більш об’ємних вантажів.

ЕКСПЕДИЦІЯ КОНТЕЙНЕРІВ, ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Надання експедиторських послуг передбачає комплекс заходів по розробці схеми маршруту для мінімізації часу перебування вантажу в дорозі, плануванні всього транспортного процесу і підготовки та оформлення всіх необхідних документів. Відправник може організувати навантаження контейнерів безпосередньо у себе на складі, або доставити продукцію в порт Південний, Чорноморськ або Одеса. На територію терміналу товар привозиться в контейнерах, де він очікує своєї черги для розміщення на судні.

Внутрішньопортове експедирування – найскладніша частина транспортування контейнера. Це пов’язано з великою кількістю необхідних дозволів і віз, як з боку державних служб, так і з боку інших учасників транспортного процесу. Експедиція контейнерів має свою специфіку, з якою добре знайомі наші співробітники. Багаторічний досвід наших експедиторів і налагоджена схема роботи зводять до мінімуму можливі помилки і непередбачувані проблеми в процесі експедиції контейнера.

Міжнародна експедиція вантажів дає можливість повністю контролювати місцезнаходження товарів в дорозі. Морське перевезення може тривати до двох місяців. Експедиторська компанія постійно стежить за переміщеннями контейнерів. Особливо це важливо в тих випадках, коли вантаж прямує транзитом через закордонні порти, де його перевантажують на інші судна.

Замовити морські перевезення:

e-mail: office@ealc.com.ua

тел. 093-311-52-02
        050-326-71-38

заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом