Логістичний аудит

ЛОГІСТИЧНИЙ АУДИТ

Це незалежна безстороння оцінка всіх складових ланцюжка поставок на підприємстві, яка включає аналіз системи планування і документообігу, технологічних процесів, взаємовідносин з постачальниками і клієнтами, а також аналіз ефективності логістичної інфраструктури компанії, системи контролю якості і рівня витрат на обслуговування логістичних процесів.

Систематичне проведення логістичного аудиту дозволяє компанії своєчасно виявляти можливі шляхи зниження витрат і підвищення ефективності діяльності підприємства в цілому. В результаті проведеного логістичного аудиту формується звіт, в якому керівництву компанії надаються результати проведеної перевірки та рекомендації щодо поліпшення існуючої логістичної системи підприємства. Крім того, регулярність проведення аудиту дозволяє співвідносити поточні оцінки з попередніми значеннями показників ефективності і відстежувати динаміку їх зміни.

Залежно від цілей, які ставить перед собою керівництво компанії-замовника, оцінка логістичної системи може бути спрямована на виявлення шляхів зниження витрат, підвищення прибутку, збільшення товарообігу, максимального завантаження виробничих потужностей та ін. Проведення логістичного аудиту актуально для підприємств всіх форм власності незалежно від розміру і сфери діяльності.

Якісний логістичний аудит проводиться кваліфікованими фахівцями, в обов’язки яких входить ретельне об’єктивне вивчення поточного стану компанії, виявлення шляхів оптимізації, сприяння компанії в процесі впровадження змін та моніторинг ефективності діяльності підприємства після проведення рекомендованих змін.

Досвід компанії ЄАЛК дозволяє забезпечити замовнику високу якість проведення робіт. При необхідності до робіт залучаються експерти провідних європейських логістичних або консалтингових компаній.

Замовити логістичний аудит:

e-mail: office@ealc.com.ua

тел. 093-311-52-02
        050-326-71-38

заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом