Автомобільні перевезення

Про автомобільні вантажоперевезення можна говорити багато і довго. Більшість наших клієнтів вибирають автомобільний транспорт для доставки своїх вантажів по Україні, і для здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажу.

Матеріали сипучі, горючі, небезпечні, швидкопсувні, негабаритні – все підвладне автотранспорту!

Збірні, мультимодальні – не питання!

По-перше, це вигідно в плані вартості доставки. По-друге, існує величезний вибір перевізників, а значить, завжди знайдеться машина.

Сьогодні при невеликих партіях, навіть з Китаю, вигідніше здійснювати вантажоперевезення фурами – це набагато швидше!

Скрізь, де є автомобільні дороги, ми можемо доставити вантаж! За всю історію компанії чого ми тільки не перевозили, наш досвід колосальний!

Знаємо і розуміємо, що для клієнта важливо – безпека, оперативність і ціна!

В рамках надання послуг з вантажних автоперевезень ми пропонуємо:

  • логістику і автоперевезення, розрахунок оптимального маршруту вантажних автоперевезень у відповідності до комплексних критеріїв;
  • підтримка постійного зв’язку з усіма автомобілями  під час здійснення вантажоперевезення;
  • контроль наявності у водія дозвільних та інших документів;
  • інформування замовника про місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу;
  • підготовку для вантажовласника повного пакету договірних документів, а після закінчення вантажоперевезення своєчасне надання товаросупровідної документації з відміткою про доставку вантажу, актом виконаних робіт, рахунком-фактурою і податкової накладної встановлених форм.

Компанія працює як в форматі B2B (Бізнес для бізнесу) так і B2C (Бізнес для Споживача), здійснює автоперевезення по Україні і Європі.

При укладанні договору замовник має можливість встановлювати терміни доставки (в межах діючих нормативів) і ми несемо фінансову відповідальність за їх дотримання.
Договірні відносини для автоперевезення вантажів укладаються на будь-який період, при цьому підприємство фінансово гарантує їх виконання і конфіденційність.
Збереження вантажів в процесі перевезення гарантується як страхуванням CMR, так і при бажанні страхуванням вантажу у провідних вітчизняних страхових компаній.
За бажанням клієнта компанія може довезти вантаж до складу або здійснити доставку вантажу «від дверей до дверей».

Переваги доставки вантажів автомобільним транспортом

Вантажоперевезення автотранспортом по Україні мають безліч переваг:

  • найоптимальніші та безпечні маршрути;
  • сучасний великий автопарк;
  • індивідуальний графік і маршрут для кожного клієнта;
  • професійні водії з багаторічним стажем.

Кожен маршрут, який пропонує наша компанія – це ефективний, надійний і безпечний варіант. Ми несемо відповідальність за кожен вантаж і супроводжуємо його до точки прибуття. А позитивні відгуки наших постійних клієнтів говорять про те, що робота нашої команди налагоджена на 100%.

Допомога в оформленні документів для автоперевезення вантажів по Україні

Якщо клієнт замовляє у нас вантажні автоперевезення по Україні, часто він не має часу, щоб оформити необхідні документи. Тому наші юристи завжди готові зібрати і підготувати пакет документів для того, щоб ваш вантаж безперешкодно пройшов весь маршрут до точки прибуття. Наші маршрути відповідають всім нормам і правилам, встановленим законодавством країни.

Ціна на автомобільні перевезення вантажів по Україні

Вартість перевезення вантажів по Україні – одне з найголовніших питань, яке хвилює клієнтів. Тому ми готові запевнити, що всі послуги з перевезень, які ми надаємо, доступні для більшості клієнтів.

Точну вартість маршруту можна розрахувати тільки після ознайомлення з вагою, габаритами вантажу і відстанню майбутнього перевезення. Для клієнтів, які не мають вантажу на повну фуру, є можливість скористатися попутними перевезеннями, при яких вони платять тільки за доставку свого вантажу.

Всі процеси транспортної логістики в нашій компанії повністю автоматизовані за рахунок сучасних TMS систем, які дозволяють оптимально завантажувати автомобілі і складати маршрутизацію з найменшими, тимчасовими і фінансовими, витратами.

Типи і види вантажних автомобілів, напівпричепів, причепів, які ми готові Вам надати:

тент, напівпричіп

Призначений для перевезення більшості видів вантажів. Завантаження може проводитися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-25 тонн. Місткість: 22-33 європаллети. Корисний об’єм: від 60-96. куб. м.

 

рефрижератор, напівпричіп

Напівпричіп з холодильною установкою. Призначений для перевезення швидкопсувних вантажів. У вантажному відсіку від зберігає температуру від + 25`С до – 25`С. Вантажопідйомність: 10-22 тонн. Корисний об’єм: 34-92 куб. м. Місткість: 12-33 європаллета. «Євростандарт»: 20 тонн, 82 куб. м, 32 палети. Експлуатація дорожче звичайних типів машин на 5-25%.

 

автозчеплення

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидке навантаження / розвантаження і великий корисний об’єм. Недолік: не придатний для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Корисний об’єм: 60-120 куб. м. Місткість: 22-33 європаллети.

 

контейнеровоз

Придатний для перевезення контейнерів різних видів. Вантажопідйомність: 20-30 тонн.

автоцистерна

Призначена для перевезення рідин. Вантажопідйомність: 12-22 тонн. Обсяг: 8-40 куб. м.

мікроавтобус

Призначений для перевезення вантажів малого об’єму і ваги. Вантажопідйомність: 1-3 тонн. Обсяг: 3-10 куб. м. Переваги: ​​низька собівартість перевезень, швидкість доставки.

Замовити автоперевезення:

e-mail: office@ealc.com.ua

тел. 093-311-52-02
        050-326-71-38

заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом